Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3818
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czeka nas niezwykły spektakl charytatywny

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 12 marca 2015, 11:09
Autor: red
Fot. organizatorzy
„Za bardzo Czerwony Kapturek" to bajka zdecydowanie dla dorosłych... za bardzo swobodna i trochę za ostro przyprawiona!

Wyobraźcie sobie, że Za Bardzo Wystrzałowy Myśliwy będzie ratował z opresji Zbyt Młodą Babcię! Jak potoczą się losy Zbyt Pięknej Mamy w rękach Zbyt Swobodnego Narratora? Klasyczna bajka zostanie odczytana na nowo, ale tym razem w niektórych momentach dzieci będą musiały zamykać oczy.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora na inscenizowane czytanie sceniczne w opracowaniu młodej reżyserki Martyny Majewskiej. Projekt powstaje w ramach wałbrzyskiej akcji charytatywnej Syta Zima realizowanej przez Toyotę z Fundacją „Merkury" i Urzędem Miejskim.

W rolach głównych m.in.: Prezydent Roman Szełemej, Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Senator Wiesław Kilian, Dariusz Mikołajczak - Wiceprezes Fabryki Toyota w Wałbrzychu, Barbara Szeligowska - dziennikarka Polskiego Radia Wrocław, Sylwia Królikowska z Gazety Wrocławskiej oraz Rafał Pawłowski z www.wiadomosciwalbrzyskie.pl.

Przedstawienie odbędzie się 14 marca 2015 roku o godzinie 17.00.

Rezerwacja wejściówek – cegiełek w kwocie 30,- zł, 60,- zł i 90,- zł (w zależności od wyboru rzędu) pod nr tel. 74 666 22 22 oraz mailowo: sytazima@merkury.org.pl

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 12-03-2015 12:33
Jedność w platfusach? Sami eliminują Mrzygłocką!!!! A czym to Agusia przymiliła się najjaśniejszemu? Tym co myślę? Bo przecież nie kompetencjami. Prawdą jest to co mówią, że nikt ci nie da tyle co Kołacz naobiecuje!!
~Waldemar Weihs 12-03-2015 17:46
Nie wiem co kto komu obiecał i polityka nas NIE INTERESUJE w realizacji działań społecznych i charytatywnych. Obsada pełna! Wystąpią: Prezes WSSE – Barbara Kaśnikowska, Barbara Szeligowska – Radio Wrocław, Sylwia Królikowska – Gazeta Wrocławska, Posłanka na Sejm RP – Agnieszka Kołacz Leszczyńska, Dyrektor Oddziału ZUS – Jerzy Gajos, Prezes Ronal Polska S.A. – Krzysztof Brosiq, Prezydent Wałbrzycha – Roman Szełemej, Senator RP – Wiesław Kilian, Dariusz Mikołajczak – Wiceprezes fabryki Toyoty w Wałbrzychu, Rafał Pawłowski – www.wiadomosciwalbrzyskie.pl, Dorota Barańska – Sirbud oraz Andrzej Warzecha – Prezes Zarządu Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. Uff! Ale obsada, prawda? :)
~Rebel Yell 13-03-2015 12:22
Der Meisterdieb było wystawić.
~ 13-03-2015 13:01
Tak! Oczywiście!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group