Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1898
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Czeka nas niezwykły spektakl charytatywny

Czwartek, 12 marca 2015, 11:09
Autor: red
Wałbrzych: Czeka nas niezwykły spektakl charytatywny
Fot. organizatorzy
„Za bardzo Czerwony Kapturek" to bajka zdecydowanie dla dorosłych... za bardzo swobodna i trochę za ostro przyprawiona!

Wyobraźcie sobie, że Za Bardzo Wystrzałowy Myśliwy będzie ratował z opresji Zbyt Młodą Babcię! Jak potoczą się losy Zbyt Pięknej Mamy w rękach Zbyt Swobodnego Narratora? Klasyczna bajka zostanie odczytana na nowo, ale tym razem w niektórych momentach dzieci będą musiały zamykać oczy.

Serdecznie zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora na inscenizowane czytanie sceniczne w opracowaniu młodej reżyserki Martyny Majewskiej. Projekt powstaje w ramach wałbrzyskiej akcji charytatywnej Syta Zima realizowanej przez Toyotę z Fundacją „Merkury" i Urzędem Miejskim.

W rolach głównych m.in.: Prezydent Roman Szełemej, Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Senator Wiesław Kilian, Dariusz Mikołajczak - Wiceprezes Fabryki Toyota w Wałbrzychu, Barbara Szeligowska - dziennikarka Polskiego Radia Wrocław, Sylwia Królikowska z Gazety Wrocławskiej oraz Rafał Pawłowski z www.wiadomosciwalbrzyskie.pl.

Przedstawienie odbędzie się 14 marca 2015 roku o godzinie 17.00.

Rezerwacja wejściówek – cegiełek w kwocie 30,- zł, 60,- zł i 90,- zł (w zależności od wyboru rzędu) pod nr tel. 74 666 22 22 oraz mailowo: sytazima@merkury.org.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group