Czytających: 10675

Stare Bogaczowice: Cztery gole nie dały nawet punktu

Niedziela, 17 kwietnia 2022, 8:48
Aktualizacja: 8:54
Unia Stare Bogaczowice walczy o utrzymanie, ale w starciu z Włókniarzem Głuszyca gospodarze zdobyli cztery gole, a i tak schodzili z boiska pokonani.

Po 30 minutach goście z Głuszycy prowadzili 0-3 po 2 trafieniach Patricka Rangela i Kulika. Przed przerwą jednak walecznie grający zespół miejscowych zdołał zdobyć dwa gole. Ich autorami byli Mikołajczak i Sobota. Drugą część znów lepiej zaczęli goście i po golach Rzeczkowskiego i Patricka Rangela znów odskoczyli na 3 oole (2-5). Dwa trafienia Mikołajczaka spowodowały, że zrobiło się 4-5 i powróciła wiara wśród kibiców Unii na osiągnięcie korzystnego wyniku. Ostatnie 10 minut tego spotkania to jednak skuteczna gra Włókniarza, gole Kazimierczaka i Patricka Rangela i wynik 4-7.

Unia Stare Bogaczowice - Włókniarz Głuszyca 4-7 (2-3)