Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 1813
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czwarta część cyklu „Kobieta FIT”

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:55
Aktualizacja: 21:14
Autor: Michalina
Fot. użyczone
10 sierpnia, w sobotę o godzinie 10:00 rozpoczęło się czwarte spotkanie z wałbrzyskiego cyklu „Kobieta FIT”, podczas którego w Zamku Książ spotykają się ludzie chcący poćwiczyć, zadbać o formę, spotkać innych miłośników ruchu oraz skorzystać z rad profesjonalnych instruktorów. Przez kilka godzin wałbrzyszanki (choć już po raz kolejny nie zabrakło również mężczyzn) trenowały nordic walking, jogę, salsę i Qi gong, a na zakończenie uczestniczyły w relaksacyjno– medytacyjnym koncercie na gongach tybetańskich.

O godzinie 10:00 Grzegorz Szydłowski z Wałbrzyskiego Klubu Biegacza wyruszył z grupą ćwiczących nordic walking w trasę po okolicach Zamku Książ. W południe można było zapoznać się z ćwiczeniami Qi gong wywodzącymi się ze starożytnych Chin dzięki Beacie Dąbrowskiej z Wałbrzyskiej Szkoły Jogi, a o 13:00 nastąpiło wyciszenie z Lilianą Piotrowską i grupą instruktorów również z Wałbrzyskiej Szkoły Jogi podczas zajęć z jogi.

Towarzyszył temu koncert Krzysztofa Jednachowskiego na tybetańskich gongach, który orientalnie zrelaksował uczestników czwartej części „Kobiety FIT”. Gorące rytmy zabrzmiały o 14:00, kiedy lekcji salsy udzielił Krystian Matła ze Szkoły Tańca CORDEX. Na dziedzińcu Zamku Książ pojawiło się w sobotę kilkudziesięciu miłośników sportowego odprężenia.

Poprzednie spotkania tegorocznej edycji "Kobiety FIT" miały miejsce 11 maja, 8 czerwca i 13 lipca, czyli za każdym razem w drugą sobotę miesiąca. Przed nami jeszcze jedna, piątą część, która odbędzie się 14 września. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowują organizatorki cyklu. Na 25 października planowane jest spotkanie w Hotelu i Restauracji "Maria" poruszające tematy profilaktyki raka piersi z serii "Różowa Wstążka", a 22 listopada odbędzie się jesienna "Kobieta FIT" w Zamku Książ, czyli spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję pełne rozrywek przygotowanych specjalnie dla wałbrzyszanek.

Już po raz kolejny zajęcia sportowe z serii „Kobieta FIT” organizowane przez Agnieszkę Kołacz- Leszczyńską, Alinę Szełemej i Martę Loretz cieszyły się dużą popularnością i trafiły w najnowszy trend zdrowego, pełnego aktywności fizycznej stylu życia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~uuuu 12-08-2013 12:19
Więcej organizatorek niż uczestniczek ...
~do uuuu 12-08-2013 15:50
byles ? widziales? wiec nie zabieraj glosu malkontencie walbrzyski ! !
~ 12-08-2013 17:01
Dlaczego propagujecie kompletnie nieudane działania platformianek żyjących "w swoim świecie"?
~ehe 12-08-2013 20:06
Albo malkontent świdnicki bo oni też nam tutaj śmiecą

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group