Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4344
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Czy Roman Szełemej zostanie Wojewodą?

Czwartek, 21 grudnia 2023, 9:48
Aktualizacja: 9:59
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Czy Roman Szełemej zostanie Wojewodą?
Fot. archiwum
Ostatnie dni przynoszą wiele ciekawych doniesień medialnych dotyczących objęcia funkcji Wojewody Dolnośląskiego. W gronie kandydatów do tego stanowiska wymienia się coraz częściej prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.

Portal TuWrocław.pl, przekazał informację jakoby Roman Szełemej miał zostać powołany na funkcję Wojewody Dolnośląskiego.
Wcześniej w mediach pojawiały się doniesienia, że to Maciej Awiżeń jest faworytem do objęcia tej posady. Idąc dalej tym tropem, jakoby Szełemej miał przejąć stery w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim, to kto zastąpi Szełemeja na stanowisku prezydenta Wałbrzycha? I tu pada nazwisko Krzysztofa Budnika jako komisarza, bowiem takie stanowisko zajmowałby Budnik do czasu nowych wyborów samorządowych. W wiosennych wyborach samorządowych o fotel prezydenta Wałbrzycha ubiegać się z ramienia Koalicji Obywatelskiej miałby zatem inny kandydat niż Roman Szełemej. Mówi się o niedawno świeżo upieczonej posłance, a byłej zastępczyni Szełemeja, Sylwii Bielawskiej. W najbliższych godzinach, może dniach zapewne poznamy nazwisko nowego Wojewody i okaże się czy będzie nim Roman Szełemej, dla którego być może będzie to tylko przystanek do Parlamentu Europejskiego...

Twoja reakcja na artykuł?

26
28%
Cieszy
19
21%
Hahaha
2
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
3
3%
Złości
41
45%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group