Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2228
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Dalej nie pojadą?

Piątek, 23 sierpnia 2019, 10:26
Aktualizacja: Niedziela, 25 sierpnia 2019, 6:03
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Dalej nie pojadą?
Fot. red
Wczoraj w dzielnicy Stary Lesieniec odbyło się spotkanie dotyczące poważnego problemu, jakim jest brak komunikacji publicznej w dzielnicy Stary Lesieniec.

Od wielu lat problem ten pozostaje nierozwiązany, dlatego mieszkańcy zorganizowali spotkanie na pętli autobusowej, aby podkreślić ten problem i swoje oczekiwania zapewnienia publicznego transportu w ich dzielnicy. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta oraz radni Rady Miejskiej. Obecne władze Gminy starają się rozwiązać problem z transportem publicznym w dzielnicy Stary Lesieniec poprzez przedłużenie aglomeracyjnego autobusu linii nr „2”, w rozwiązanie problemu zaangażowali się także miejscy radni.
- Już od grudnia 2018 roku staramy się wypracować rozwiązanie problemu z transportem publicznym. Burmistrz Sebastian Drapała rozmawiał między innymi z prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem o przedłużeniu linii autobusowej nr „2” z Wałbrzycha do dzielnicy Stary Lesieniec w Boguszowie-Gorcach.
- Niestety, są z tym problemy ze strony Gminy Wałbrzych. Radni zaproponowali spotkanie wszystkich radnych i władz miasta w celu wspólnej pracy nad możliwościami rozwiązania tego problemu. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie wspólnie uda nam się nareszcie wypracować rozwiązanie tego problemu - powiedział sekretarz Grzegorz Łuczko.

Twoja reakcja na artykuł?

6
25%
Cieszy
3
13%
Hahaha
6
25%
Nudzi
5
21%
Smuci
1
4%
Złości
3
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group