Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3828
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Darmowe korepetycje matematyczne

Środa, 21 lutego 2018, 7:29
Aktualizacja: 10:04
Autor: red
Wałbrzych: Darmowe korepetycje matematyczne
Fot. organizatorzy
Już po raz 10 Fundacja Szkolna wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu organizuje dla Maturzystów 18 godzin Bezpłatnych Korepetycji Matematycznych.

Już po raz dziesiąty Maturzyści będą mogli wziąć udział w BEZPŁATNYCH MATURALNYCH KOREPETYCJACH MATEMATYCZNYCH (MKM) organizowanych przez Fundację Szkolną oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu. Zajęcia zaczynają się już 2 marca i potrwają do 27 kwietnia (łącznie 9 spotkań, co piątek, po 2 godziny lekcyjne).

BEZPŁATNE MATURALNE KOREPETYCJE MATEMATYCZNE (MKM) będą odbywać się w Internecie. Najkrócej można powiedzieć, iż jest to zamiana klasy matematycznej na wirtualne uczestnictwo w zajęciach. Siedząc przed komputerem lub smartfonem, uczeń w dogodnym dla siebie miejscu – połączy się na żywo, czyli o określonej porze, w czasie rzeczywistym – z salą wykładową, w której Wykładowca przeprowadzać będzie ćwiczenia z matematyki. Uczniowie podczas zajęć - oprócz części teoretycznej - będą rozwiązywać zadania, dyskutować i prosić o pomoc czy wsparcie Wykładowcę dokładnie tak samo, jakby był z nimi w klasie podczas „tradycyjnej” lekcji matematyki.

Uczniowie, którzy preferują jednak uczestnictwo rzeczywiste, zaprasza się na zajęcia na ulicę Wrocławską 10 do siedziby Uczelni.

Zapisy na www: https://wwszip.pl/bezplatne-maturalne-korepetycje-matematyczne-w-internecie/, lub pod adresem mailowym: mkm@wwszip.pl”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group