Niedziela, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 3106
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dary dla dzieci

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 21 grudnia 2010, 19:35
Aktualizacja: 19:36
Autor: Sven
Fot. Sławomir Pawlik
Pieluchy, odzież i zabawki – to tylko niektóre z prezentów, jakie do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu przewieźli przedstawiciele niemieckiej fundacji Standpunkt–e.V. z Würzburga. Obdarowani zostali także najmłodsi w Jedlinie–Zdroju i Nowym Siodle.

W Domu Małego Dziecka przy ul. Asnyka w Wałbrzychu gości wraz z dyrektor placówki przywitał starosta Robert Ławski. Z kolei do kolejnych placówek – w Jedlinie-Zdroju oraz do Domu Dziecka Catharina w Nowym Siodle – darczyńcom, z ramienia starostwa, towarzyszyła Monika Wybraniec, Członek Zarządu Powiatu. Akcję od początku koordynowała Renata Wierzbicka.

Już po raz drugi w tym półroczu fundacja udzielała pomocy mieszkańcom powiatu wałbrzyskiego z inicjatywy wałbrzyszanki Kamili Henicz, zamieszkałej obecnie w Niemczech, która podjęła współpracę z Renatą Wierzbicką, prowadzącą na terenie powiatu działalność charytatywną. Oprócz podopiecznych z domów dziecka znajdujących się w powiecie wałbrzyskim, obdarowane zostaną sprzętem AGD także niektóre z rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group