Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Deichmann Minimistrzostwa po raz kolejny w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 14:23
Aktualizacja: 14:23
Autor: PAW
Fot. użyczone
Trwają zapisy do rozgrywek Deichmann Minimistrzostw 2013. Turniej ma już swoją sześcioletnią tradycję i z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników – tylko w ubiegłym roku wystartowało w nim ponad 7 000 dzieci. Rozgrywki skierowane są do chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 11 lat.

Przed rozpoczęciem turnieju każda ze zgłoszonych drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od organizatora stroje sportowe nawiązujące do barw narodowych wybranego państwa. Zespoły będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

Eliminacje Wrocławskie rozpoczną się 20 kwietnia i potrwają do 9 czerwca. Zwycięzcy będą reprezentować Wałbrzych na Finale Finałów w Trzebnicy, gdzie najlepsze drużyny z całej Polski zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody.

Na wszystkich etapach rozgrywek na uczestników czekają nagrody i upominki. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy dyplom i medal. Zwycięzcy Deichmann Minimistrzostw 2013 zobaczą na żywo mecz FC Barcelony. Dodatkowo każda z drużyn biorących udział w turnieju ma szansę na wylosowanie wyjazdu na mecz Borussii Dortmund.

O przyjęciu drużyny do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają jeszcze tylko kilka dni. Informacje dotyczące zgłoszeń, regulaminu oraz warunków uczestnictwa dostępne są na stronie www.kochamsport.pl oraz u koordynatora rozgrywek wałbrzyskich, tel. 603 038 727 .

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group