Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4279
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Diament i Gazela dla Zamku Książ

Piątek, 5 lutego 2021, 13:34
Aktualizacja: 13:35
Autor: red
Wałbrzych: Diament i Gazela dla Zamku Książ
Fot. użyczone
Zamek Książ w Wałbrzychu uzyskał kolejne prestiżowe wyróżnienia. Tym razem najpiękniejszy zabytek południowej Polski otrzymał Diament Forbesa i Gazelę Biznesu. Tym samym wałbrzyska spółka znalazła się na „diamentowej liście” najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

- Te wyróżnienia są dla całego zespołu spółki Zamek Książ. Są potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej firmy, wzmacniają prestiż naszej marki. Wyniki jakie wypracowaliśmy w 2019 roku pozwolił nam skutecznie zmierzyć się z trudnym rokiem 2020 rokiem. Wprowadzone obostrzenia sprawiły, że przez 5 miesięcy zamek był nieczynny dla zwiedzających. Zysk z poprzedniego roku pozwolił nam na kontynuowanie zadań inwestycyjnych w zamku oraz utrzymanie całego zespołu – wyjaśnia prezes Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Diamenty Forbesa to ranking najszybciej rozwijających się polskich firm. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw. Tegoroczna lista liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. W województwie dolnośląskim jest 317 Diamentów.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Magazyn „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Twoja reakcja na artykuł?

12
80%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group