Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4804
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Diamentowe i złote gody

Niedziela, 31 lipca 2011, 13:22
Aktualizacja: 13:22
Autor: PAW
Wałbrzych: Diamentowe i złote gody
Fot. PAW
W pięknej scenerii zamku Książ kilkadziesiąt par małżeńskich z Wałbrzycha obchodziło diamentowe oraz złote gody.

- Celem życia w małżeństwie jest jedność i bycie ze sobą na zawsze, nawet w najtrudniejszych chwilach – mówi Rafał Bręśkiewicz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wałbrzychu.

Kilkadziesiąt par odnowiło przysięgę małżeńską i odebrało z rąk Romana Szełemeja, pełniącego obowiązki prezydenta Wałbrzycha, medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które nadaje prezydent RP.
- Mam dla was wielki szacunek i uznanie – powiedział do zebranych Roman Szełemej. – W imieniu młodszych pokoleń wałbrzyszan dziękuję wam za to, co zrobiliście dla tego miasta.

Diamentowe gody, a więc 60-lecie małżeństwa, obchodzili: Lucyna i Stanisław Smolarek oraz Melania i Helmut Werner.

Złote gody, czyli 50-lecie zawarcia małżeństwa, obchodzili: Janina i Czesław Radoła, Albina i Jan Rogowscy, Stefania i Bronisław Rusinowscy, Zofia i Zbigniew Rząsa, Leokadia i Mieczysław Sochaccy, Maria i Mieczysław Sękowscy, Cecylia i Stefan Siodłak, Genowefa i Henryk Sejwa, Barbara i Eugeniusz Stankiewicz, Bogumiła i Leon Sędłak, Janina i Stanisław Subocz, Cecylia i Lucjan Szkudlarscy, Ella i Jerzy Szpotko, Helena i Bronisław Szymkowscy, Bronisława i Eugeniusz Szymańscy, Leokadia i Józef Skwiot, Anna i Włodzimierz Tucharz, Irena i Marian Wroś, Anna i Henryk Woźniak, Zofia i Józef Wypasek, Karolina i Stanisław Wawrzyniak, Pelagia i Stanisław Wójcik, Waltraud i Aleksy Wieja, Halina i Stefan Wieczorkowscy, Kazimiera i Zbigniew Zbącki, Elżbieta i Henryk Zmoczyńscy, Helena i Władysław Zyguła, Helena i Tadeusz Zakrzewscy, Eugenia i Marian Zielińscy, Wiesława i Andrzej Ząbek, Maria i Władysław Zimny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group