Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3139
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Diamentowy certyfikat

Środa, 24 czerwca 2020, 12:36
Aktualizacja: Czwartek, 25 czerwca 2020, 8:25
Autor: red
Wałbrzych: Diamentowy certyfikat
Fot. organizatorzy
Diamentowy Certyfikat dla Oddziału Udarowego Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Oddział Udarowy naszego szpitala, jako jedyny na Dolnym Śląsku i jeden z kilkunastu w całej Polsce, został uhonorowany Diamentowym Certyfikatem, przyznawanym przez Angels Initiative. To program pod auspicjami ESO – najważniejszego ogólnoeuropejskiego towarzystwa naukowego, zajmującego się tematyką udarową, mający na celu wspieranie i rozwój nowoczesnej opieki nad pacjentami z udarem mózgu na naszym kontynencie.

Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego grona szpitali, spełniających najwyższe standardy w opiece nad pacjentami z chorobami naczyniowymi mózgu, nie tylko w leczeniu ostrej fazy udaru, ale także w kompleksowej diagnostyce przyczyn zachorowania, umożliwiającej wdrożenie właściwej wtórnej profilaktyki, prowadzeniu odpowiedniej rehabilitacji oraz w zapobieganiu powikłaniom w trakcie hospitalizacji. Jest to wielkie wyróżnienie dla całej kadry naszego Oddziału.

Jednak zdobycie Diamentowego Certyfikatu nie byłoby możliwe bez współpracy, między innymi z Pogotowiem Ratunkowym, Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, Centrum Medycznym Affidea, a także bez interdyscyplinarnego wsparcia pracowników innych oddziałów szpitalnych, którzy służą pomocą w kompleksowej opiece nad chorymi w trakcie hospitalizacji.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group