Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 2732
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dla rodaków ze wschodu

Niedziela, 13 grudnia 2020, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: red
Wałbrzych: Dla rodaków ze wschodu
Fot. organizatorzy
Od kilku lat, mieszkańcy Wałbrzycha całym sercem włączają się w akcję "Rodacy Bohaterom" organizowaną w skali ogólnopolskiej przez stowarzyszenie Odra–Niemen.

W tym roku znów każdy może wesprzeć ten szlachetny ruch przynosząc do punktu zbiórki produkty żywnościowe, z których powstaną świąteczne paczki dla Polaków za wschodnią granicą. Zbiórka właśnie ruszyła.

Celem akcji jest zbiórka darów w postaci długoterminowych produktów spożywczych takich jak cukier, konserwy, ryż, kasza, herbata, kakao, makaron, warzywa i owoce w puszce, czekolada w tabliczkach, olej, słodycze, kawa oraz kartki świąteczne z życzeniami, a następnie przygotowanie paczek, które zostaną przekazane Polakom mieszkającym za wschodnimi granicami kraju, m.in. kombatantom Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i Zrzeszenia WiN.

Organizatorzy zbiórki na terenie naszego miasta zbierają produkty i kartki z życzeniami aż do marca, zapraszając jednocześnie wszystkich chętnych do pomocy.

Koordynatorem na terenie Wałbrzycha jest Grupa "Wałbrzyska Inicjatywa Patriotyczna" - kontakt tel. 733-469-606 lub inicjatywapatriotyczna@gmail.com

Szczegóły akcji na stronie: facebook.com/patrioinicjatywa

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group