Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 4468
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Długo i szczęśliwie, czyli kiedy życie przestaje być bajką, a Ty dostajesz kubeł zimnej wody

Wtorek, 22 lutego 2022, 6:44
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Długo i szczęśliwie, czyli kiedy życie przestaje być bajką, a Ty dostajesz kubeł zimnej wody
Fot. użyczone
On jest taki idealny! Tak brzmi każda kobieta wchodząca w nowy związek. Patrzymy wtedy na świat przez różowe okulary. Otaczająca rzeczywistość z czasem powoduje, że przysłowiowe motyle w brzuchu znikają, a my wracamy do codziennych obowiązków. W konsekwencji nie wiedząc nawet kiedy, oddalamy się od siebie, a uczucie powoli wygasa. Zdarzają się przypadki kiedy delikatnie tlący się płomień można rozpalić na nowo oddalając tym samym przykrą perspektywę rozwodu. Wymaga to przede wszystkim nauczenia się rozmowy na nowo! Przeczytaj niniejszy artykuł i zobacz, że pomoc psychologa jest niezbędne jeśli nie chcesz stracić swojego partnera.

Kiedy uczucie wisi na włosku, sprawdź jak naprawić związek

Większość par skutecznie ukrywa prawdziwe relacje między nimi. Często słyszy się, że oni wyglądają na takich szczęśliwych. W Twoim przypadku też tak jest? Właśnie sekret tkwi w tym, że wyglądać to jedno, a być naprawdę szczęśliwym to całkowicie inna rzecz. Choć publicznie zachowujecie się jakby na nowo trafiła Was strzała amora, tak po powrocie do domu zamykacie się w innych pokojach i mijacie bez słowa. Myślisz, że tylko Ty jesteś w takiej sytuacji? Nic bardziej mylnego! Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi w nieszczęśliwych, a czasami nawet toksycznych związkach mijasz na ulicy. Nawet najbardziej błahe kłótnie mogą być zabójcze dla Twojego związku. Faktem jest, że kilka drobnych sprzeczek o przysłowiową za słoną zupę jest oczyszczających dla związku, jednak powtarzające się regularnie lub co gorsza codzienne mogą skutecznie doprowadzić do rozwodu. Czasami po prostu zapominamy o tym jak ważne jest pytanie „co u Ciebie?” i zainteresowanie się drugą połówką.

Każda próba rozmowy kończy się kłótnią? To czas na podjęcie odpowiednich działań

Twój mężczyzna życia wszystkie Wasze sprawy konsultuje ze swoją rodziną? Konflikty między Wami są nieuniknione, nie wspominając o sytuacji kiedy jego mama próbuję Wam „pomóc”. Bardzo ważne jest, aby w takich przypadkach wyznaczyć jasną granicę. W końcu tworzycie swój związek i to Wy wspólnie podejmujecie najważniejsze dla Was decyzję, bez doradców obok. Drugą przyczyną są dzieci – owoc Waszej miłości. Pojawienie się potomstwa wiąże się z nowymi obowiązkami. Niezwykle ważna jest Wasza współpraca. Pary, które dzielą się obowiązkami przy dziecku zachowują zdrowe, pełne miłości relacje. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku par, gdzie dzieckiem w większości zajmuje się kobieta. Brak pomocy ze strony mężczyzny staje się przytłaczający. Stopniowo wygasa między Wami namiętność oraz chęć wspólnego spędzania czasu. Ważne, by w porę uświadomić sobie, że Wasz związek wymaga naprawy! Jeśli widzisz szansę na odbudowanie uczucia, pomoc profesjonalisty znajdziesz tutaj: rozwodznim.pl. Kancelaria Adwokacka Jerzego Chojki skutecznie przeprowadza nie tylko rozwody ale także świadczy pomoc dla par, które muszą na nowo nauczyć się rozmawiać. Dzięki pomocy psychologa przypomnisz sobie jaką moc ma wzajemny szacunek i współpraca w codziennych trudach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group