Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2075
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dni Wałbrzycha za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 28 maja 2017, 6:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 maja 2017, 9:13
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Drugi dzień święta naszego miasta obfitował w wiele atrakcji. Były koncerty, konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych, lunapark, oraz zajęcia i warsztaty przygotowane przez wałbrzyskie instytucje kultury.

Sobotnie atrakcje w ramach Dni Wałbrzycha rozpoczęły gry i zabawy dla dzieci, po których na scenie zaprezentowała się Wałbrzyska Szkoła Talentów. Następnie odbył się koncert "Pan Brzechwa robi show", podczas którego przedstawione zostały wiersze Jana Brzechwy. Po koncercie swoje umiejętności zaprezentował Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych". W ramach Dni Wałbrzycha zorganizowano też finał 7. edycji projektu Wałbrzych ma Talent i próbę bicia rekordu Polski w śpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego.

Nie zabrakło też zajęć i warsztatów zorganizowanych przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Muzeum Porcelany, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Aqua Zdrój, Bibliotekę pod Atlantami, Młodzieżową Radę Miasta, Straż Miejską i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Dni Wałbrzycha zakończyły koncerty w których wystąpiła Oceana i Dawid Kwiatkowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group