Środa, 24 czerwca

Do Filharmonii z Kartą Mieszkańca

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Filharmonia Sudecka dołączyła do programu Karta Mieszkańca „Kocham Wałbrzych” realizowanego przez Wałbrzych.

Wszyscy posiadacze tej karty mogą kupić bilety na koncerty w cenie biletów ulgowych, co oznacza:

- ponad 30% zniżki na koncerty symfoniczne i wokalno-instrumentalne,
- 50% zniżki na koncerty kameralne, chóralne i recitale,
- ponad 16% zniżki na koncerty specjalne.

Ta oferta w ramach Karty Mieszkańca „Kocham Wałbrzych” dotyczy wszystkich organizowanych przez Filharmonię Sudecką wydarzeń, na które obowiązują bilety ulgowe. Zachęcamy do korzystania z Karty Mieszkańca „Kocham Wałbrzych”: https://karta.walbrzych.eu/ oraz do zapoznania się z programem na nadchodzący sezon. Już teraz możecie kupić bilety na interesujące Was koncerty w bileterii online: www.bilety.filharmoniasudecka.pl

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka