Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2726
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Dobre wieści dla mieszkańców gminy Mieroszów

Piątek, 10 marca 2017, 14:04
Autor: red
REGION, Mieroszów: Dobre wieści dla mieszkańców gminy Mieroszów
Fot. UM Mieroszów
W czwartek 9 marca we Wrocławiu burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński spotkał się z Ewą Bojarczak, dyrektorem wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Jackiem Mozalewskim, zastępcą dyrektora d.s. Zarządzania Drogami i Mostami.

Burmistrz Raczyński przywiózł ze sobą bardzo dobre wieści dla mieszkańców Kowalowej. W tym roku powstanie brakująca część chodnika łącząca Kowalową z Mieroszowem. Inwestycja obejmie także budowę nowej zatoki autobusowej oraz przebudowę już istniejącej przy pomniku. W miejscu tym powstanie także przejście dla pieszych.

Wśród dobrych informacji jest również komunikat dla mieszkańców Unisławia Śląskiego. W końcu wyłoniono wykonawcę projektu budowlanego dotyczącego położenia niemal 2 km chodnika biegnącego wzdłuż drogi krajowej. Rozpoczęcie realizacji inwestycji planowane jest na rok 2018. W tym miejscu burmistrz pragnie gorąco podziękować Ministrowi Michałowi Dworczykowi za osobiste zaangażowanie dotyczące przyspieszenia rozpoczęcia tak długo wyczekiwanej inwestycji.

Kolejną inwestycją będzie przebudowa ul. Mickiewicza w Mieroszowie na odcinku od mostu (ul. Hoża) do wylotu w stronę granicy. Zniknie kostka brukowa i pojawią się nowe miejsca parkingowe.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group