Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 3719
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dopalacze przechwycone przez policjantów

Wtorek, 21 kwietnia 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:29
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Dopalacze przechwycone przez policjantów
Fot. red.
Policjanci z wałbrzyskiej komendy wraz z pracownikami Inspektoratu Sanitarnego, przeprowadzili działania w jednym z punktów usługowych podejrzewanych o handel dopalaczami. Zabezpieczono blisko 100 sztuk środków zastępczych. Substancje rozprowadzane były poprzez sprzedaż przedmiotów określanych jako „śmieszne rzeczy”.

Po wejściu wspólnie z pracownikami Inspektoratu Sanitarnego do jednego z punktów usługowych, działających w Wałbrzychu, policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 sztuk opakowań środków zastępczych. Ustalono, że właścicielem sklepu jest 32 - letni mężczyzna. Całość materiałów wraz z zabezpieczonym towarem przekazano do sanepidu. Próbki zostaną poddane teraz szczegółowej analizie pod względem ich zawartości przez biegłych z tego zakresu.

Pamiętajmy, że dopalacze to bardzo groźne dla zdrowia, a nawet życia substancje, których skład nie jest znany do końca. Jest on dość często modyfikowany, co wiąże się z nieprzewidzianą reakcją ludzkiego organizmu po zażyciu takich środków.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group