Wtorek, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2350
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dostaną nagrody

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Niedziela, 4 stycznia 2015, 10:40
Autor: red
Fot. red
Do 31 stycznia trwa nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym, którzy są członkami lub reprezentantami stowarzyszenia kultury fizycznej lub klubu sportowego, działających na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Z wnioskami o przyznanie nagród i wyróżnień mogą występować działające na terenie powiatu wałbrzyskiego stowarzyszenia kultury fizycznej, kluby sportowe, lub związki sportowe.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Najlepszy Młody Sportowiec - junior, Najlepszy Sportowiec - senior, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny oraz Najlepszy Trener, wyróżnienia natomiast w kategorii Najlepszy Działacz Sportowy.

Wzór wniosku o przyznanie nagrody lub wyróżnienia określa Uchwała Nr IV/26/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 10 lutego 2011 roku w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, zasad i trybu ich przyznawania.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 4-01-2015 12:53
Wszystkie nagrody powinny być przyznane piłkarzom i działaczom Górnika.Jakby nie patrzeć wygrali chyba 3 mecze w 2 lidze.A to sukces.W 2 lidzeeeeeeee.
~kolp 4-01-2015 18:14
Czytać umiesz, ale niczego nie rozumiesz. Rzecz dotyczy powiatu złośliwcze. rzecz dotyczy powiatu
~WACLAW 4-01-2015 21:31
NAGRODY FAJNA SPRAWA ALE ZAPOMNIEC O WSPANIALYM TALENCIE BOKSERSKIM O EDKU ZALOMSKIM CO TERAZ JEST W PODESZLYM WIEKU SCHOROWANY POTRZEBUJE POMOCY TO NIE MA NIE WSTYD WAM WIELCY DZIALACZE SPORTU EDEK ZALOMSKI TO PERLA WALBRZYSKIEGO SPORTU A TERAZ O NIM ZAPOMNIELISCIE WIELCY DZIALACZE SPORTU NIE WSTYD WAM BO MI ZA WAS JEST WSTYD DZIEKUJE ZA UWAGE I POZDRAWIAM WAS SPORTOWCY ABY WASZA PRZYSZLOSC BYLA INNA NIE TAKA ZAPOMNIANA JAK O WSPANIALYM MISTRZU POLSKI W BOKSIE EDKU ZALOMSKIM Z HANDLOWCA WALBRZYCH

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group