Poniedziałek, 10 maja
Imieniny: Antoniny, Izydora
Czytających: 3119
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Dostaną nagrody

Niedziela, 4 stycznia 2015, 10:40
Autor: red
powiat wałbrzyski: Dostaną nagrody
Fot. red
Do 31 stycznia trwa nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane są zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym, którzy są członkami lub reprezentantami stowarzyszenia kultury fizycznej lub klubu sportowego, działających na terenie powiatu wałbrzyskiego.

Z wnioskami o przyznanie nagród i wyróżnień mogą występować działające na terenie powiatu wałbrzyskiego stowarzyszenia kultury fizycznej, kluby sportowe, lub związki sportowe.

Nagrody przyznawane są w kategoriach: Najlepszy Młody Sportowiec - junior, Najlepszy Sportowiec - senior, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny oraz Najlepszy Trener, wyróżnienia natomiast w kategorii Najlepszy Działacz Sportowy.

Wzór wniosku o przyznanie nagrody lub wyróżnienia określa Uchwała Nr IV/26/11 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 10 lutego 2011 roku w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, zasad i trybu ich przyznawania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group