Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5424
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Drewno ukradł ze szkoły

Czwartek, 24 grudnia 2020, 7:23
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Drewno ukradł ze szkoły
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach, przy udziale policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy, zatrzymali 26–letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który na początku grudnia z terenu jednej ze szkół podstawowych w Boguszowie–Gorcach wykradł sporą ilość pociętego drewna o łącznej wartości około 1600 złotych.

Do kradzieży doszło w nocy pomiędzy 2 a 3 grudnia na terenie szkoły przy ul. Kopernika w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna wykorzystując okazję zapakował na samochód i wywiózł nim blisko 8 kubików drewna, powodując straty na rzecz gminy w kwocie 1600 złotych.

Miejscowi policjanci dotarli ostatecznie na ul. Reymonta w Boguszowie-Gorcach, gdzie sprawca ukrył skradzione drewno. W tym samym miejscu zatrzymali również podejrzanego 26-latka. Funkcjonariusze ustalili, że odzyskane i zabezpieczone mienie warte jest około 1000 złotych. Pozostałą część skradzionego drewna mężczyzna zdążył już wykorzystać do własnych celów.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

5
12%
Cieszy
19
45%
Hahaha
1
2%
Nudzi
3
7%
Smuci
6
14%
Złości
8
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group