Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4100
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Drogowe wypadki

Poniedziałek, 7 grudnia 2020, 10:25
Aktualizacja: 12:47
Autor: red
powiat wałbrzyski: Drogowe wypadki
Fot. KMP Wałbrzych
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną piątkowej poważnie wyglądającej kolizji drogowej, która miała miejsce na terenie Nowego Julianowa. W wyniku nadmiernej prędkości w niedzielne południe doszło natomiast do wypadku na drodze pomiędzy Starymi Bogaczowicami, a Strugą.

W piątek około godziny 13:00 na skrzyżowaniu dróg w Nowym Julianowie zderzyły się dwa pojazdy. Mieszkaniec Walimia jadąc samochodem osobowym nie udzielił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się główną drogą pojazdem dostawczym mieszkańcowi Zielonej Góry i doprowadził do poważnie wyglądającej kolizji. Sprawca po wykonanych czynnościach ukarany został mandatem karnym w wysokości 400 złotych. Policjanci odebrali również od obu samochodów dowody rejestracyjne za występujące w nich uszkodzenia.

W niedzielę – dokładnie w południe - na drodze wojewódzkiej pomiędzy Starymi Bogaczowicami a Strugą, w wyniku nadmiernej prędkości, w przydrożne drzewo uderzył 47-letni wałbrzyszanin. W tym przypadku potrzebna była pomoc medyczna, gdyż kierujący - jak i 36-letni pasażer - trafili do szpitala. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Funkcjonariusze przy tym zdarzeniu również zatrzymali dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu. Sprawa natomiast będzie miała swój dalszy tok w sądzie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
1
25%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group