Środa, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 5037
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Drogowe zdarzenia

Poniedziałek, 22 stycznia 2018, 13:09
Autor: opr. PAW
powiat wałbrzyski: Drogowe zdarzenia
Fot. OSP Boguszów/facebook
Do pożaru samochodu osobowego oraz do zderzenia trzech pojazdów wyjeżdżali strażacy z Boguszowa w minioną sobotę.

Najpierw strażacy zostali zadysponowani około 10:30 na ul. Kościuszki w Gorcach, gdzie doszło do pożaru samochodu. Na szczęście właściciel pojazdu przy pomocy gaśnicy zatrzymał pożar w zarodku. Wieczorem zastęp OSP Boguszów został wezwany do zdarzenia drogowego na wyjeździe z Boguszowa-Gorc w kierunku Czarnego Boru (DW nr 367). Doszło tam do zderzenia trzech samochodów osobowych. Zadaniem strażaków było m. in. udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu ZRM. Droga przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Do zdarzenia przybyły zastępy: 1x OSP Boguszów, 2x OSP Gorce, 2x JRG-1 Wałbrzych, Policja, Pogotowie Ratunkowe.
- Wypadek spowodował kierująca samochodem marki Audi 21-letnia mieszkanka Kamiennej Góry - mówi Marcin Świeży z KMP w Wałbrzychu. - Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z innym samochodem marki Audi, którym kierowała 25-latka.

To nie koniec nieszczęścia, bowiem pojazd sprawczyni z impetem uderzył w nadjeżdżający kolejny samochód, którym kierowała 37-latka. Jedna osoba doznała urazu ortopedycznego i trafiła do wałbrzyskiego szpitala, a dwie inne doznały ogólnych potłuczeń. Kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group