Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4320
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Drugi casting do „Wałbrzych ma Talent”

Czwartek, 6 kwietnia 2017, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Drugi casting do „Wałbrzych ma Talent”
Fot. organizatorzy
Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. Każdy będzie miał swoje pięć minut.

Na najlepszych czeka występ podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha, 2 tys. zł, liczne nagrody oraz profesjonalna publikacja w Panoramie Wałbrzyskiej. Zwycięzców otaczamy opieką impresaryjną, promujemy na wydarzeniach organizowanych, współorganizowanych przez WOK.

Ruszyła siódma edycja wałbrzyskiego konkursu talentów „Wałbrzych ma Talent”, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Przyjdźcie koniecznie, jeśli tańczycie, śpiewacie, żonglujecie, potraficie porwać w świat iluzji lub macie inne ciekawe pomysły na to, aby oczarować jury i publiczność.

Trio Elegance Akrokar, Angelika Krynicka, Weronika Włodarczyk, Maciej Robak, Marlena Rozicka, Justyna Piela, Justyna Medeksza, zespoły „Wrzask” i „Silentlive”… to tylko część zwycięzców i wyróżnionych w sześciu pierwszych edycjach naszego konkursu. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zgłoście się na tegoroczne eliminacje.

Casting: 8 kwietnia, w godz. 10.00-12.00, WOK na Piaskowej Górze. Finaliści wybrani podczas castingów zaprezentują się przed jury i publicznością podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha.

Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na casting z opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w konkursie, podpisaną przez prawnego opiekuna.

Regulamin i zgoda do pobrania na wok.walbrzych.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group