Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarny Bór: Drugi dzień mistrzostw pod dyktando sztafet

Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 15:07
Aktualizacja: 15:10
Autor: PAW
Czarny Bór: Drugi dzień mistrzostw pod dyktando sztafet
Fot. PAW
W niedzielę na stadionie w Czarnym Borze w ramach Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim, seniorzy i juniorzy rywalizowali w biegach masowych, a młodsi zawodnicy walczyli w biegach sztafetowych.

Wyniki:

Bieg masowy – seniorzy:

1. Guzik Grzegorz - BLKS Żywiec
2. Szczurek Łukasz - BKS WP-Kościelisko
3. Malina Dawid - KS Ryfama Rybnik

Znów poza podium znalazł się czarnoborzanin Krzysztof Pływaczyk, który zajął 5. miejsce.

Bieg masowy – seniorki:

1.Hojnisz Monika - UKS Lider Katowice
2. Pałka Krystyna - AZS AWF Katowice
3. Nowakowska - Ziemniak Weronika - AZS AWF Katowice

Bieg masowy – juniorzy:

1.Janik Mateusz - AZS AWF Wrocław
2. Zięba Tomasz - BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
3.Styrczula Bartłomiej - BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane

Bieg masowy – juniorki:

1.Bandyk Monika - BLKS Żywiec
2.Lassak Beata - BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
3. Wołoszyn Katarzyna - MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba

Sztafeta – juniorzy młodsi:

1. BKS WP-Kościelisko (Jakieła Tomasz, Szwajnos Marcin, Nędza-Kubiniec Tadeusz)

2. UKN Melafir Czarny Bór (Turek Karol, Filip Bartłomiej, Szczepaniak Robert)

3.BLKS Żywiec (Rybarski Lucjan, Harkabuzik Paweł, Mrowiec Maciej)

Sztafeta – młodzicy:

1.IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II (Penar Wiktor, Kasprzycki Bartłomiej, Szwast Michał)

2.IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój (Krzanowski Michał 1998, Jakieła Patryk, Krzanowski Jerzy)

3.UKS Lider Katowice (Karczmarczyk Szymon, Kaczyński Szymon, Kutyła Filip)

Sztafeta – młodzicy młodsi:

1.UKS Strzał Wodzisław Śląski (Strzelczyk Szymon, Konieczny Szymon, Zając Adam)

2.UKN Melafir Czarny Bór (Janik Wojciech, Gierczyk Mateusz, Baraniec Michał)

3.UKS G-8 Bielany (Buława Dawid, Adamczyk Maciej, Kliś Filip)

Sztafeta – juniorki młodsze:

1.MKS Duszniki Zdrój (Bernacka Daria, Turkowicz Karolina, Żuk Kamila)

2.IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój (Cichoń Kamila, Cichoń Klaudia, Zając Julita)

3.MKS Karkonosze Jelenia Góra (Grabowska Agata, Taterka Natalia, Fischer Olga)

Sztafeta – młodziczki:

1.MKS Karkonosze Jelenia Góra (Kucharek Daria, Badacz Marcelina, Rutecka Patrycja)

2.UKN Melafir Czarny Bór (Wąsala Paulina, Baraniec Karolina, Filip Sara)

3.BKS WP-Kościelisko (Jakieła Joanna, Piczura Magdalena, Tomaszewska Natalia)

Sztafeta – młodziczki młodsze:

1.UKS Lider Katowice (Gembicka Daria, Smakosz Wiktoria, Pawliczek Paulina)

2.MKS Karkonosze Jelenia Góra (Krawczyk Sandra, Miś Maja, Kołodziej Patrycja)

3.BKS WP-Kościelisko II (Bieniasz Weronika, Waliczek Angelika, Słodyczka Ewa)

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group