Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3189
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Drużyna Nadii zdała egzamin

Niedziela, 22 listopada 2020, 10:12
Aktualizacja: 10:15
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Drużyna Nadii zdała egzamin
Fot. Drużyna Nadii
Coś co jeszcze parę tygodni temu wydawało nam się nieosiągalne teraz stało się rzeczywistością!

"Nasza zbiórka była wyjątkowa, na początku wydawała się wyjątkowo trudna. Wszystko zamknięte, brak możliwości organizacji eventów , a na portalach społecznościowych huczy od różnych strajków. Milion myśli co zrobić/ jak zrobić? Przecież musi być jakiś sposób, żeby się przebić.

Wystarczyło parę dni, a Wy rozpędziliście maszynę i dowiedziała się o nas ogromna ilość ludzi. I to nie byle jakich! Ludzi z wielkimi sercami, dzięki którym zebraliśmy pieniądze w rekordowym tempie - bo tylko w 20 dni! To dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu Nadia ma szanse na życie... Dziękujemy! Jesteście niezwykli! Wierzymy, że dobro, które kierowaliście w naszą stronę wróci do Was ze zdwojoną siłą!

Przed nami jeszcze długa droga po zdrowie, ale z taką drużyną nie ma rzeczy niemożliwych. Zostańcie z nami i trzymajcie kciuki za dalsze etapy leczenia, a my będziemy przesyłać Wam wieści z frontu." - czytamy na profilu Drużyna Nadii.

Akcję wsparło blisko 27 tysięcy osób i udało się dzięki ich ofiarności zebrać kwotę przekraczającą milion 300 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

29
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group