Wtorek, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 3016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Drużyny klasy B poznały terminarz

Wtorek, 2 sierpnia 2011, 14:00
Aktualizacja: 20:29
Autor: PAW
Wałbrzych/REGION: Drużyny klasy B poznały terminarz
Fot. red
W tym roku w wałbrzyskiej grupie B klasy wystąpi aż 14 zespołów.

Stanie się tak, bowiem OZPN Wałbrzych postanowił przyłączyć do grupy wałbrzyskiej kilka zespołów z okręgu świdnickiego.

Termin 1 - 28 sierpień 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - JOKER Jaczków
11:00 VICTORIA II Świebodzice - KS Walim
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - PODGÓRZE Wałbrzych
14:00 HUSARIA Grzędy - HURAGAN Olszany
14:00 ISKRA Witków Śląski - ZIELONI Mokrzeszów
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - GRYF Burkatów
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - POLONIA-SPARTA II Świdnica

Termin 2 - 4 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - PŁOMYK Borówno
11:00 HURAGAN Olszany - ISKRA Witków Śląski
11:00 JOKER Jaczków - VICTORIA II Świebodzice
11:00 GRYF Burkatów - Husaria Grzędy
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
14:00 KS Walim - GRODNO Zagórze Śląskie

11 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - VICTORIA II Świebodzice
11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - PODGÓRZE Wałbrzych
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - HURAGAN Olszany
14:00 HUSARIA Grzędy - KS Walim
14:00 ISKRA Witków Śląski - GRYF Burkatów
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - JOKER Jaczków
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - ZIELONI Mokrzeszów

Termin 4 - 18 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 JOKER Jaczków - HUSARIA Grzędy
11:00 VICTORIA II Świebodzice - GRODNO Zagórze Śląskie
11:00 HURAGAN Olszany - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
11:00 GRYF Burkatów - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - POLONIA-SPARTA II Świdnica
14:00 KS Walim - ISKRA Witków Śląski
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - PŁOMYK Borówno

Termin 5 - 25 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - HURAGAN Olszany
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - KS Walim
14:00 ISKRA Witków Śląski - JOKER Jaczków
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - PŁOMYK Borówno
14:00 HUSARIA Grzędy - VICTORIA II Świebodzice
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - GRYF Burkatów
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZIELONI Mokrzeszów

Termin 6 - 2 październik 2011 r. - niedziela

11:00 VICTORIA II Świebodzice - ISKRA Witków Śląski
11:00 HURAGAN Olszany - PODGÓRZE Wałbrzych
11:00 GRYF Burkatów - POLONIA-SPARTA II Świdnica
11:00 JOKER Jaczków - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - PŁOMYK Borówno
14:00 KS Walim - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - HUSARIA Grzędy

Termin 7 - 9 październik 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - HUSARIA Grzędy
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - VICTORIA II Świebodzice
11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - KS Walim
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - HURAGAN Olszany
14:00 ISKRA Witków Śląski - GRODNO Zagórze Śląskie
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - JOKER Jaczków
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GRYF Burkatów

Termin 8 - 16 październik 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - ZIELONI Mokrzeszów
11:00 HURAGAN Olszany - PŁOMYK Borówno
11:00 JOKER Jaczków - POLONIA-SPARTA II Świdnica
11:00 VICTORIA II Świebodzice - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
14:00 HUSARIA Grzędy - ISKRA Witków Śląski
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
14:00 KS Walim - PODGÓRZE Wałbrzych

Termin 9 - 23 październik 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - ISKRA Witków Śląski
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - HUSARIA Grzędy
11:00 HURAGAN Olszany - GRYF Burkatów
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - KS Walim
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - JOKER Jaczków
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - GRODNO Zagórze Śląskie
14:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - VICTORIA II Świebodzice

Termin 10 - 30 październik 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - PŁOMYK Borówno
11:00 JOKER Jaczków - ZIELONI Mokrzeszów
11:00 VICTORIA II Świebodzice - PODGÓRZE Wałbrzych
14:00 ISKRA Witków Śląski - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - POLONIA-SPARTA II Świdnica
14:00 HUSARIA Grzędy - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
14:00 KS Walim - HURAGAN Olszany

Termin 11 - 6 listopad 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - HUSARIA Grzędy
11:00 GRYF Burkatów - KS Walim
11:00 HURAGAN Olszany - JOKER Jaczków
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - VICTORIA II Świebodzice
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - ISKRA Witków Śląski
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie

Termin 12 - 11 listopad 2011 r. - piątek

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
11:00 JOKER Jaczków - GRYF Burkatów
11:00 VICTORIA II Świebodzice - HURAGAN Olszany
14:00 ISKRA Witków Śląski - POLONIA-SPARTA II Świdnica
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ZIELONI Mokrzeszów
14:00 KS Walim - PŁOMYK Borówno
14:00 HUSARIA Grzędy - PODGÓRZE Wałbrzych

Termin 13 - 13 listopad 2011 r. - niedziela

11:00 POLONIA-SPARTA II Świdnica - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych
11:00 GRYF Burkatów - VICTORIA II Świebodzice
11:00 PŁOMYK Borówno - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój
11:00 HURAGAN Olszany - GRODNO Zagórze Śląskie
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - HUSARIA Grzędy
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ISKRA Witków Śląski
14:00 KS Walim - JOKER Jaczków

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group