Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4497
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Drzwi Otwarte na Nowym Podzamczu

Piątek, 8 grudnia 2023, 10:25
Aktualizacja: 10:27
Autor: red
Wałbrzych: Drzwi Otwarte na Nowym Podzamczu
Fot. Nowe Podzamcze
W najbliższą sobotę odbędą się bezpłatne prezentacje mieszkań w inwestycji Nowe Podzamcze w Wałbrzychu. Deweloper PCG zaprasza na Drzwi Otwarte.

9 grudnia w godzinach od 10:00 do 14:00, przy Alei Podwale w Wałbrzychu będzie można poznać osiedle Nowe Podzamcze oraz dostępne mieszkania.

W spotkaniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które zapiszą się na indywidualną prezentację poprzez formularz na stronie: https://app.evenea.pl/event/nowepodzamcze/

Podczas rejestracji należy podać swoje dane oraz wpisać numery wybranych do oglądania mieszkań (np. A.1.01, B.2.04). Lista dostępnych lokali znajduje się na stronie: https://pcg.pl/walbrzych/inwestycje/nowe-podzamcze

W sobotę będzie można wejść do wnętrz nowopowstałego budynku, zobaczyć rozkłady dostępnych mieszkań oraz osobiście sprawdzić jakość wykonania. W ofercie Nowego Podzamcza znajdują się mieszkania spełniające kryteria z rządowego programu Pierwsze Mieszkanie oraz Bezpiecznego Kredytu 2% bez wkładu własnego. Osoby, które zdecydują się na podpisanie umowy rezerwacyjnej będą mieć gwarancję niezmienności ceny.

Mieszkania są gotowe, deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku. W praktyce oznacza to, że przy płatności gotówkowej mieszkanie można odebrać w ciągu kilku dni. Nowe Podzamcze to nowoczesny budynek mieszkalny przy Alei Podwale w Wałbrzychu. W ofercie dostępnych jest 48 mieszkań o powierzchni od 37 do 53 m2, wszystkie z balkonami lub tarasami. Jest możliwość zakupu naziemnego miejsca postojowego. W ramach inwestycji deweloper wybudował 15 rowerowni, stojaki na rowery oraz stację naprawczą. Mieszkania wyposażone są w rozwiązania typu smart home ready. Osiedle jest bezpieczne i monitorowane.

Twoja reakcja na artykuł?

3
13%
Cieszy
5
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
9%
Złości
12
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group