Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3747
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Drzwi to dla niej żadna zapora

Sobota, 5 lutego 2011, 7:42
Aktualizacja: 7:42
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali pijaną 30–letnią kobietę, (3 promile alkoholu w organizmie), która zniszczyła drzwi wejściowe do dwóch mieszkań w jednym z budynków w Czarnych Borze.

Policjanci boguszowskiego komisariatu bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 30-letnią kobietę, która będąc pod wpływem alkoholu (ponad 3 promile alkoholu w organizmie) zniszczyła w jednym z budynków przy ulicy Parkowej w Czarnym Borze, drzwi wejściowe do dwóch mieszkań. Do tego dołożyła groźby pozbawienia życia i spalenia mieszkania mężowi oraz innym lokatorom.

Kobieta przekonywała funkcjonariuszy, że jest trzeźwa, a wyróżnikiem stanu trzeźwości w jej wykonaniu była możliwość chodzenia po linii prostej, co zademonstrowała. Pomimo, że kobieta zniszczyła między innymi drzwi wejściowe do swojego mieszkania, jej mąż złożył wniosek o ściganie, bowiem małżeństwo to posiada rozdzielność majątkową.

Zatrzymana została umieszczona w policyjnym areszcie wałbrzyskiej komendy. Teraz za awanturę, zniszczenie mienia oraz groźby karalne 30-letnia kobieta może spędzić nawet 5 lat za więziennymi kratami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group