Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Dwadzieścia seansów

Piątek, 9 lipca 2021, 8:44
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Dwadzieścia seansów
Fot. organizatorzy
Komedie, filmy sensacyjne, przygodowe czy kino dla dzieci. Tegoroczne Kino Open Air to seria plenerowych pokazów w czasie, których można obejrzeć najlepsze produkcje. Dziesięć seansów zaplanowano w Wałbrzychu. Dziesięć w miejscowościach Aglomeracji Wałbrzyskiej. Pokazy przygotowane są przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury przy wsparciu z programu „Piast wspiera region”. Wszystkie seanse są darmowe!
– Dziesięć projekcji w dziesięciu różnych miejscach w Wałbrzychu. Dziesięć zaplanowanych na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej, w sąsiednich gminach. Nasz ekran ma dwadzieścia metrów kwadratowych. Robi wrażenie. Do tego gwarantujemy wygodne leżaki. Na pewno pojawimy się w fajnych, nietuzinkowych lokalizacjach, być może nie dla wszystkich znanych – mówi Rafał Ślipek, koordynator Kino Open Air.

W tym roku kino plenerowe to jednak nie tylko seanse. Przed pokazami, w poszczególnych lokalizacjach zaplanowano dodatkowe wydarzenia. Warto zatem przyjść już godzinę przed planowanym seansem.

– Chcemy się z Wami spotkać. Porozmawiać. Na pewno będzie catering. Będziecie mogli spędzić miło czas. Pomysłów nam nie brakuje. Warsztaty, spektakle teatralne, występy didżejów, to wszystko będzie się działo tuż przed seansami – dodaje Ślipek.

Seanse poza Wałbrzychem zaplanowano w Głuszycy, Starych Bogaczowicach, Jedlinie-Zdroju, Szczawnie-Zdroju, Walimiu, Czarnym Borze, Świebodzicach, Mieroszowie i Boguszowie-Gorcach.

W najbliższą sobotę pokaz odbędzie się w Starych Bogaczowicach. O godzinie 21.30 na parkingu przy Szkole Podstawowej zaprezentowany zostanie film „BFG: Bardzo Fajny Gigant” w reżyserii Stevena Spielberga. Przed seansem Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach zaprasza na spektakl teatralny „Czerwony Kapturek”. Pokaz rozpocznie się o 15.30.

O kolejnych terminach, tytułach i atrakcjach będziemy na bieżąco informować na https://www.facebook.com/kinowplenerze i https://www.facebook.com/kulturalny.walbrzych.

Tegoroczne Kino Open Air Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury wspiera marka Piast w ramach programu „Piast wspiera region”. Projekt WOKu otrzymał 15 tysięcy złotych wsparcia.

Kino Open Air jest także współfinansowane ze środków Gminy Wałbrzych. Współorganizatorem jest również Stowarzyszenie WOK-Więcej o Kulturze.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group