Wczoraj została zawarta umowa z wykonawcą na realizację zadań: rn🔹"Przebudowa drogi gminnej - ul. Królowej Jadwigi w Boguszowie-Gorcach." rn🔹"Przebudowa grogi gminnej - ul. Wincentego Witosa w Boguszowie-Gorcach."
Oba zadania dofinansowano w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 8 119 960,95 zł.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.