Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3018
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Dwie interwencje

Czwartek, 23 stycznia 2020, 14:36
Aktualizacja: Piątek, 24 stycznia 2020, 8:13
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Dwie interwencje
Fot. OSP Boguszów/facebook
Wczoraj strażacy ochotnicy z Boguszowa wyjeżdżali dwukrotnie ze swojej siedziby do zgłoszeń.

wczoraj tuż przed godziną 5:00 rano zostali wezwani do pożaru w budynku przy ul. Kasprzaka. Po przybyciu zastali już częściowo spaloną konstrukcję drewnianych schodów oraz nadpalone belki stropowe tuż przy wejściu na strych.
- Gdyby nie szybka reakcja lokatorów, którzy w porę zauważyli pożar i zaczęli go sami gasić, z pewnością sytuacja skończyłaby się dużo gorzej. Nasze działania polegały na częściowym rozebraniu stropu i dokładnym dogaszeniu. Miejsce zostało sprawdzone kamerą termowizyjną, co pozwoliło wyeliminować ukryte zarzewia. Na miejsce przybył także zastęp JRG-1 Wałbrzych - relacjonują strażacy z Boguszowa.

Tymczasem wczoraj o godzinie 17:20 dyżurny SK KM PSP Wałbrzych zadysponował boguszowską jednostkę na ul. Krakowską, gdzie w jednym z lokali usługowych została rozlana substancja o silnym, nieprzyjemnym zapachu. Na miejsce przybył także zastęp ratownictwa chemiczno-ekologicznego JRG-2 Wałbrzych. Nie stwierdzono zagrożenia, poza uporczywym zapachem. Na miejscu dalsze czynności prowadziła policja.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
2
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group