Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4452
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dyrektor wprowadzi ład?

Wtorek, 15 lutego 2022, 18:06
Aktualizacja: 18:13
Autor: JAZ
Wałbrzych: Dyrektor wprowadzi ład?
Fot. red
O szpitalu w Wałbrzychu w ostatnim czasie było bardzo głośno. Zmiany na stanowisku kierowniczym, zmiany w kadrze medycznej oraz zamieszanie związane z nieprawidłowościami w dokumentacji w szpitalu sprawiły, że wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne decyzje władz województwa.

Tym razem przyszła kolei na przedstawienie nowego dyrektora Mariusza Misiunę, który od początku zwrócił uwagę na możliwości placówki twierdząc, że w jego ocenie wałbrzyski szpital nie jest tonącym okrętem. Mariusz Misiuna zwraca uwagę na fakt, że prowadzenie tego typu placówki jest skomplikowane i trzeba je to robić umiejętnie.

- Moje wykształcenie oraz doświadczenie, które dotychczas zdobyłem, pomoże wyeliminować wszelkie słabości, które ten szpital posiada. Ich eliminacja sprawi, że będziemy mogli znowu się rozwijać - mówi nowy dyrektor szpitala.

Dyrektor był również bardzo powściągliwy co do najbliższych decyzji, jakie zamierza podjąć. Na pytania o braki finansowe oraz problemy z personelem, stwierdził, iż żadnych konkretnych decyzji jeszcze nie podjął.

Twoja reakcja na artykuł?

20
53%
Cieszy
8
21%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
5%
Złości
8
21%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group