Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3502
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Dziecka na Starym Zdroju

Czwartek, 2 czerwca 2022, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Dzień Dziecka na Starym Zdroju
Fot. użyczone
Tegoroczny Dzień Dziecka w dzielnicy Stary Zdrój odbył się w postaci warsztatów plastycznych, których tematem był „Mój Wałbrzych za 10 lat". W zabawie wzięło udział ponad 40 dzieci, a każde z nich dostało nagrodę.

Warsztaty plastyczne to pomysł radnego miejskiego Anatola Szpur, który wspólnie z radnymi Rady Wspólnoty Samorządowej przygotowali całą imprezę. Pieczę nad przebiegiem warsztatów sprawowała Barbara Walkowiak z RWS-u. Jednak to nie wszystko, jak zawsze w takich okolicznościach nie zabrakło słodkiego poczęstunku od rodzimej Cukierni Oleńka. Całej zabawie plastycznej towarzyszyła muzyka przygotowana specjalnie dla dzieci, które tak się rozbawiły, że podczas tworzenia rysunków śpiewały. Małych artystów wsparła Senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. W zabawie wzięło udział ponad 40 dzieci, przy czym każde otrzymało nagrodę. W dodatku trzy prace zostały specjalnie nagrodzone prezentami od radnego Anatola Szpura. Warto wspomnieć, że tematem przewodnim zajęć był „Mój Wałbrzych za 10 lat". Prace małych artystów można oglądać w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój.

- Dziękuję koleżankom i kolegom z RWS-u, a także wszystkim, którzy pomogli zorganizować Dzień Dziecka w świetlicy. Tego typu imprezy są dla dzieci bardzo ważne - komentuje Anatol Szpur.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group