Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2887
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dzień Dziecka w Galerii Victoria

Poniedziałek, 3 czerwca 2013, 10:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 13:27
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Dzień Dziecka w Galerii Victoria
Fot. Robert Bajek
1 i 2 czerwca z okazji Dnia Dziecka w wałbrzyskiej Galerii Victoria na najmłodszych czekało wiele atrakcji, gier, zabaw i konkursów z cennymi nagrodami. Wśród wielu przygotowanych przez organizatorów zajmujących czynności każde dziecko znalazło coś dla siebie i z pewnością żadne się nie nudziło.

Na parterze Galerii zorganizowano specjalne tory, na których mali miłośnicy prędkości i rajdów rywalizowali ścigając się samochodzikami Hot Wheels. Na najmłodszych amatorów samochodów czekały też mini tory do wyścigów i wyrzutnie samochodowe. Na pierwszym piętrze Galerii zlokalizowano atrakcje dla fanów Monster High. Do ułożenia były puzzle związane z Monster High a dzięki specjalnej makiecie dzieci mogły się fotografować z bohaterami gier. W specjalnie wydzielonej strefie odbywały się zajęcia i konkursy plastyczne. Ponadto było malowanie twarzy, nakładanie brokatowych tatuaży, wplatanie we włosy kolorowych pasemek.

Zainteresowanie przygotowanymi atrakcjami było tak duże, że przy poszczególnych stanowiskach zaczęły się tworzyć kolejki chętnych. Wszystkie dzieci otrzymały gadżety marek Monster High i Hot Wheels.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group