Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3178
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Otwarty w PSP nr 2

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 27 lutego 2015, 13:25
Aktualizacja: 14:26
Autor: red
Fot. użyczone
W sobotę 21 lutego odbył się Dzień Otwarty w PSP nr 2.

Ten dzień to ważne wydarzenie w kalendarzu szkoły. Jest to bowiem czas, gdy szkoła może pokazać, jak pracuje, pochwalić się wieloma osiągnięciami, a także ukazać niepowtarzalny klimat i tradycje placówki.

Na przybyłe dzieci czekały liczne atrakcje, wśród których znalazły się ciekawe zajęcia plastyczne, origami, warsztaty z artystką Grażyną Parys, podczas których dzieci mogły spróbować swoich sił w rysowaniu suchymi pastelami, zajęcia językowe, przyrodnicze w Kąciku Małego Odkrywcy, na których dzieci mogły samodzielnie doświadczać, zajęcia ruchowe w sali zabaw z ciekawymi przyrządami, zabawy integracyjne i ruchowe przy muzyce w Akademii Pięciolatka, gry i zabawy stolikowe czy edukacyjne filmy przyrodnicze.

Podczas Dnia Otwartego swoją działalność prezentowała także szkolna biblioteka i świetlica przedstawiając interesującą ofertę zajęć. Przybyli mogli też oglądać ciekawe wystawy kolekcji prezentowanych przez uczniów szkoły oraz wziąć udział w głosowaniu na najsympatyczniejszego zwierzaka. Atrakcji nie było dość. Czas umilały występy szkolnego chóru na małej scenie. Każde dziecko uczestniczyło w artystycznym malowaniu twarzy i nie wyszło bez upominku, którym było pamiątkowe zdjęcie w Fun Budce. Ponadto przybyłe dzieci miały okazję wziąć udział w konkursie plastycznym z nagrodami. Przez cały czas trwania Dnia Otwartego, na towarzyszących rodziców czekał słodki poczęstunek w mini kawiarence.

W przygotowanie wydarzenia włączyła się cała społeczność szkolna, uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne, a także załoga administracyjna placówki.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group