Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 5084
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Dzień Seniora w Głuszycy

Czwartek, 15 listopada 2018, 18:17
Aktualizacja: Piątek, 16 listopada 2018, 8:21
Autor: red
REGION, Głuszyca: Dzień Seniora w Głuszycy
Fot. UM Głuszyca
Wykład połączony z ćwiczeniami ruchowymi oraz spotkanie integracyjne uświetniły Głuszycki Dzień Seniora zorganizowany z inicjatywy burmistrza Głuszycy Romana Głoda i Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w dniu 14 listopada w Centrum Kultury w Głuszycy.

Najserdeczniejsze życzenia przekazali głuszyckim seniorom obecni na spotkaniu: poseł RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka, zastępca burmistrza Grzegorz Szymański, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Katarzyna Starzyńska oraz p.o. dyrektora CK-MBP Sabina Jelewska. Spotkanie poprowadził Jerzy Janus, prezes Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Głuszycy.

Obecni na spotkaniu seniorzy wysłuchali ciekawego wykładu Beaty Kras – Opyrchał, trenera biznesu i rozwoju osobistego z Akademii Samorozwoju w Wałbrzychu. Wykład - wzbogacony ćwiczeniami motorycznymi - dotyczył sztuki zapamiętywania, która jest niezwykle przydatna w życiu i należy ją rozwijać w każdym wieku. W przerwie był czas na integrację, rozmowy i słodki poczęstunek. O muzyczną oprawę Głuszyckiego Dnia Seniora zadbali Maria i Andrzej Stereccy członkowie UTW.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group