Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3451
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Dziewięć tysięcy kilometrów przygody w OSK

Czwartek, 10 lutego 2011, 13:42
Aktualizacja: 13:42
Autor: Sven
Wałbrzych: Dziewięć tysięcy kilometrów przygody w OSK
Fot. Sławomir Pawlik
Świetlica OSK na Podzamczu pękała w szwach. Ponad sto osób przyszło posłuchać opowieści Alka Ziółkowskiego o Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Świetlicę Ośrodka Społeczno – Kulturalnego na Podzamczu wypełnili nie tylko członkowie Wałbrzyskiego Klubu Wędrowców, ale także miłośnicy turystyki i przygody, zwabieni możliwością poznania relacji Aleksandra Ziółkowskiego z jego podróży po USA.

Prezentacja skupiała się na dziewięciu parkach narodowych w południowej i południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych ze słynnym Yellowstone na czele.

Poza opowieścią i zdjęciami Aleksandra Ziółkowskiego, zaprezentowane zostały prace plastyczne dwojga członków Wałbrzyskiego Klubu Wędrowców. Łucja Topolewska, poza pasją turystyczną, spełnia się także w malarstwie, głównie przyrody. Bronisław Śliwowski preferuje grafikę, a jego prace są efektem indywidualnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość.

Impreza zainaugurowała jubileusz sześćdziesięciolecia wałbrzyskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego.
– To nasza pierwsza jubileuszowa impreza. Kolejne już wkrótce. Mam nadzieję, że będą to miłe okazje do wspomnień oraz planowania przyszłości – rozpoczęła spotkanie prezes wałbrzyskiego oddziału PTTK Zofia Sikora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group