Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3071
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Dzik sprawcą wypadku

Poniedziałek, 28 września 2020, 10:22
Aktualizacja: Wtorek, 29 września 2020, 7:53
Autor: red
powiat wałbrzyski: Dzik sprawcą wypadku
Fot. KMP Wałbrzych
Kilka dni temu rozpoczęła się astronomiczna jesień, a przy tym zmieniły się warunki pogodowe. Na drogach powiatu wałbrzyskiego niestety doszło do kilku poważnie wyglądających zdarzeń. Przyczyną większości z nich było niedostosowanie przez kierujących prędkości do deszczowej aury.

W piątek popołudniu – około godziny 12:30 - na ul. Noworudzkiej w Jedlinie-Zdroju kierująca samochodem osobowym 22-letnia mieszkanka Głuszycy, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, doprowadziła na łuku drogi do czołowego zderzenia z innym prawidłowo jadącym pojazdem prowadzonym przez 40-letniego wałbrzyszanina. Na szczęście w tym zdarzeniu jego uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Półtora godziny później, 24-letniemu mieszkańcowi Kamiennej Góry nie udało się zapanować nad kierowanym przez siebie samochodem, kiedy dzik wybiegł mu na drogę prowadząca przez teren leśny w okolicach Jaczkowa. Samochód w wyniku kolizji przewrócił się na bok. Pasażerom oraz kierującemu na szczęście również nic poważnego się nie stało.

W sobotę natomiast około godziny 13:30 w Kowalowej na drodze K-35 w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na jezdni, swoim samochodem dachowała mieszkanka Mieroszowa. Na szczęście nie odniosła obrażeń.

Około godziny 16:00 kilkaset metrów dalej – również w Kowalowej - 23-letni mieroszowianin wpadł w poślizg kierowanym przez siebie samochodem i uderzył w ceglany mur, uszkadzając przy tym kontenery na odpady. I tutaj o dużym szczęściu mogą mówić pasażerowie oraz kierujący, którzy nie doznali poważnych obrażeń.

W tym samym czasie dwa kilometry dalej - w Unisławiu Śląskim - na łuku drogi, ponownie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze, kierujący samochodem osobowym zderzył się czołowo z innym kierującym, po czym pojazd poszkodowanego w zdarzeniu mężczyzny zatrzymał się na drzewie. I w tym przypadku nikomu nic poważnego na szczęście się nie stało.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
5
22%
Hahaha
1
4%
Nudzi
4
17%
Smuci
1
4%
Złości
10
43%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group