Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 1994
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzika Azja w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 7 kwietnia 2010, 20:09
Aktualizacja: Czwartek, 8 kwietnia 2010, 8:31
Autor: red
13 kwietnia o godzinie 18.00 Wałbrzyski Klub Fotograficzny wraz z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury przy ulicy Andersa 185 zapraszają na otwarte spotkanie klubowe i prezentację fotografii Tomasza Nasiółkowskiego zatytułowaną „523 dni wokół Azji”.

Spotkanie z Nasiólkowskim jest organizowane przez Wałbrzyski Klub Fotograficzny w ramach Prezentacji WKF. Publiczność będzie mogła obejrzeć szaloną wyprawę dwojga Dolnoślązaków w dzikie zakątki Azji.

Emilia i Tomasz po skończeniu studiów geograficznych spakowali plecaki i przemierzyli 100 tys. km przez 40 krajów, w przeciągu 1,5 rocznej podróży. Dzięki poruszaniu się autostopem oraz korzystaniu z klubów Couch Surfing oraz Hospitality Club, poznali życie i kulturę lokalnych ludzi. Będzie to przede wszystkim opowieść o ludziach spotkanych w drodze, bo to dzięki ich pomocy podróżnicy mogli przemierzyć świat i bezpiecznie wrócić do domu.

Emilia Maciejczyk ma 29 lat, jest rodowitą wrocławianką. Ukończyła geografię na Uniwersytecie Wrocławskim i jest inicjatorką podróży.

Natomiast Tomasz Nasiółkowski ma 29 lat. Urodził się w Wałbrzychu, a do Wrocławia trafił na studia, gdzie poznał Emilię. Wybrał geografię, bo zawsze kochał góry. Z wykształcenia jest meteorologiem, zajmuje się też przewodnictwem górskim w Sudetach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group