Poniedziałek, 6 kwietnia
Imieniny: Ady, Celestyna, Izoldy, Wilhema
Czytających: 3383
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ekologia na wesoło

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 19 listopada 2019, 7:35
Aktualizacja: Środa, 20 listopada 2019, 9:03
Autor: red
Fot. OSK Podzamcze
Współpraca Ośrodka Społeczno–Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze i Fundacji na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL kolejny raz zaowocowała znaczącym przedsięwzięciem.

18 listopada w OSK SM Podzamcze odbył się edukacyjny spektakl teatralny „Ala na tropach recyklingu”.

To trzecia część przygód Ali zrealizowana w kontekście recyklingu opakowań, a w szczególności tych aluminiowych. Mówi m. in. o selektywnej zbiórce odpadów prezentując wartości takie jak przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna. A przede wszystkim to przygody Alugatora, Ali i Jarka. Przedstawienie miało charakter edukacyjny i interaktywny. Na widowni zasiadły zaproszone dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14, Sportowego Przedszkola Olimpijczyk, Przedszkola Samorządowego nr 8 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6.

Wyprodukowane przez Fundację RECAL przedstawienie prezentowane będzie w kilkudziesięciu miastach w Polsce jako nagroda dla najaktywniejszych uczestników placówek (szkół, przedszkoli) kolejnej edycji Programu „Szkolne i przedszkolne projekty recyklingowe”.

Relacja z premiery w Dworze Artusa:

&feature=youtu.be

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wiemy 19-11-2019 8:44
ekowariackiej indoktrynacji wspaniałe początki, te dzieci w wieku dorosłosci będa tak zakręcone, że uwierzą we wszystkie bzdury łącznie z teorią o wpływie recyklingu na grawitację ziemską, ciekawe czy ktoś im wyjaśniak, że selekcja odpadów to ,, ściema,, i sposób na wyciąganie kasy od naiwnych.
~2tlenek węgla 19-11-2019 14:11
Czy była tam oszalała Greta ? Jeśli tak, to dlaczego nikt nie wezwał sanitariuszy ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group