Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1840
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Elektroniczne rozliczenie z Urzędem Skarbowym w Wałbrzychu jest możliwe

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 marca 2014, 14:17
Aktualizacja: 14:18
Autor: red
Fot. red
W związku z trwającą akcją składania do urzędów skarbowych informacji i zeznań podatkowych za rok 2013, chcielibyśmy gorąco zachęcić do elektronicznej formy rozliczeń z Urzędem Skarbowym w Wałbrzychu.

Specjalnie utworzona przez Ministerstwo Finansów i bezpłatnie udostępniona wszystkim podatnikom i płatnikom aplikacja e-Deklaracje na stronie: www.e-deklaracje.pl pozwala na szybkie i w pełni komfortowe sporządzenie i wysłanie do urzędu skarbowego szeregu dokumentów (informacji, deklaracji i zeznań podatkowych). Jest to najprostszy i najszybszy sposób złożenia dokumentów, który daje nie tylko wymierne korzyści finansowe, ale i pozwala oszczędzić czas - w przypadku dokumentów elektronicznych nie ma konieczności drukowania papierowych formularzy, odpada ich podpisywanie, kopertowanie i wysyłanie do właściwych urzędów. System automatycznie zweryfikuje również kompletność i formalną poprawność sporządzonych rozliczeń, a przesłane drogą elektroniczną zeznanie szybko trafia do księgowości, która bez zwłoki przelewa nadpłacony podatek na konto podatnika.

Mając na względzie opisane wyżej zalety szczególnie mocno zachęcamy do złożenia w formie elektronicznej zeznań podatkowych za 2013 rok - wystarczy jedynie dostęp do Internetu i znajomość kwoty przychodu za 2012 rok.

Osoby mające trudności w przesyłaniu zeznań za pomocą Internetu lub chcący się nauczyć przesyłania deklaracji internetowo, mogą skorzystać z porady fachowców. W tym celu utworzono specjalny punkt w siedzibach Urzędów Miast i Gmin w powiecie wałbrzyskim w dniach od 10 marca do 14 marca w godz. 8.00-15.00, gdzie pracownicy Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu służą pomocą w przekazywaniu zeznań w formie elektronicznej.

Dodatkowo, Urząd Skarbowy w Wałbrzychu organizuje szkolenia w siedzibie Urzędu w dniach 12 marca, 19 marca oraz 5 kwietnia 2014 roku.

Szczegóły na stronie: www.uswalbrzych.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~lol 7-03-2014 11:52
w nawiązaniu do treści tytułu napiszę krótki komentarz: WOW !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group