Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4541
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Emerytura komendanta

Piątek, 31 lipca 2020, 12:25
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2020, 8:42
Autor: red
Wałbrzych: Emerytura komendanta
Fot. KMP Wałbrzych
Dzisiaj w wałbrzyskiej komendzie odbyło się pożegnania młodszego inspektora Adama Błaszaka, w związku z jego odejściem na emeryturę po 30 latach służby. Osobiste podziękowania za wieloletnią pracę dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu złożyli Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu – komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca – podinspektor Rafał Siczek, Zastępca – młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk oraz kadra kierownicza.

W Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej w związku z odejściem na emeryturę młodszego inspektora Adama Błaszaka. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu - komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca - podinspektor Rafał Siczek oraz Zastępca - młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk podziękowali Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu za wieloletnią i owocną służbę, sprawne dowodzenie komisariatem i życzyli dalszych sukcesów w życiu.

Na pożegnanie młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu komisarza Krzysztofa Lewandowskiego pamiątkową statuetkę z dedykacją od koleżanek i kolegów w podziękowaniu za wieloletnią służbę.

Przypomnijmy, że młodszy inspektor Adam Błaszak wstąpił do Policji w 1990 roku. Swoją przygodę z mundurem rozpoczynał w plutonie patrolowym wałbrzyskiej komendy. Dziewięć lat później przeniósł się do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, gdzie pracował do momentu odejścia na emeryturę. W 2000 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego, a od 2006 roku do marca 2010 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta tego komisariatu. Od kwietnia 2010 roku, nieprzerwanie do czasu odejścia na emeryturę, był Komendantem tej jednostki. W 2007 roku młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał Brązowy „Krzyż Zasługi”, a w 2014 roku został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę”.

Twoja reakcja na artykuł?

6
19%
Cieszy
8
26%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
5
16%
Złości
10
32%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group