Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Face Chart w PWSZ Wałbrzych

Środa, 21 grudnia 2016, 11:06
Autor: red
Wałbrzych: Face Chart w PWSZ Wałbrzych
Make up Agnieszka Derda, modelka Monika Kosmowska
Fot. PWSZ Wałbrzych
Na przestrzeni ostatnich kilku lat studentki wałbrzyskiej kosmetologii udowadniają, że do pracy w zawodzie przygotowane są perfekcyjne. Liczne medale Mistrzostw Polski w makijażu, wizażu oraz innych dziedzinach potwierdzają tylko ich bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe.

Studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa mają za zadanie przygotowanie wykwalifikowanych specjalistów w zakresie kosmetologii, posiadających interdyscyplinarną wiedzę z podstaw nauk biologiczno-medycznych, farmaceutycznych oraz umiejętności praktyczne, w tym przede wszystkim manualne, które przydają się do wykonywania zabiegów kosmetycznych.

Jedną z umiejętności wizażowego świata jest "Face Chart", czyli szkic makijażu. Profesjonalni wizażyści bardzo często z niego korzystają, zwłaszcza przed ważnymi sesjami oraz pokazami mody. Dlatego też studentki III roku kosmetologii na zajęciach z makijażu artystycznego pod okiem mgr Katarzyny Fitrzyk tworzyły takie szkice, a później efekty przenosiły na modelki! Trzeba przyznać, że makijaż w wykonaniu przyszłych Pań kosmetolożek robi ogromne wrażanie.

Zapraszamy na oficjalny Facebook Uczelni www.facebook.com/pwsz.walbrzych gdzie trwa głosowania na najlepszy projekt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group