Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4457
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Fakturowanie 2023 z Faktura Small Business Lite

Środa, 5 października 2022, 6:48
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Fakturowanie 2023 z Faktura Small Business Lite
Fot. użyczone
Chcąc wystawiać faktury warto nabyć dobry program do fakturowania. Dla przedsiębiorcy ważna jest nie tylko jego prostota, ale i także aktualność oferowanych funkcjonalności. Dlatego program do faktur 2023 powinien być intuicyjny i zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi zarazem. Jakie narzędzie będzie odpowiednie? Podpowiadamy.

Prosty program do faktur 2023 

Ciekawą opcją, którą przedsiębiorcy mogą całkowicie za darmo przetestować jest program Faktura Small Business Lite. To oprogramowanie należące do firmy Mega-Tech. Wyróżnia się one bardzo prostym interfejsem, dzięki czemu nauka przygotowanych funkcjonalności jest szybka i przyjemna. Program pozwala wystawić podstawowe rodzaje faktur takie jak: faktura VAT https://www.mega-tech.com.pl/faktura/, proforma, korekta, zaliczkowa, końcowa, uproszczona i wiele więcej. Użytkownik przygotuje również dokumenty sprzedaży. Ponad to istnieje wiele opcji personalizacji, do których zaliczyć można chociażby możliwość zamieszczenia na fakturze własnego logo czy pieczątki firmowej. Użytkownik może definiować formy płatności, jednostki miary czy stawki VAT. Na wyróżnienie zasługuje możliwość skorzystania ze wsparcia technicznego czy bieżące aktualizacje pozwalające korzystać z programu zgodnego z obowiązującymi regulacjami. 

Funkcje upraszczające fakturowanie 

Korzystając z Faktura Small Business Lite przedsiębiorca ma dostęp do wielu opcji, które oszczędzają czas. Jedną z nich jest chociażby możliwość pobieranie danych kontrahentów z CEIDG po wpisaniu numeru NIP firmy. Program pozwala również tworzyć przydatne kartoteki klientów oraz towarów. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy w przyszłości przeprowadzana jest inna transakcja z tym samym kontrahentem. Pomocne są również wbudowane znaczniki, dzięki którym przedsiębiorca oznaczy przygotowane dokumenty według własnych kategorii. Program Faktura Small Business Lite to również możliwość dodania do faktur własnych uwag i notatek czy wysyłka dokumentów do kontrahentów e-mailem.

Szukając właściwego narzędzia służącego fakturowaniu na 2023 rok na pewno warto przyjrzeć się rozwiązaniu oferowanemu przez Mega-Tech. Program Faktura Small Business Lite to proste narzędzie przygotowane z myślą o wygodzie przedsiębiorców.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group