Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3469
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Unisław Śląski: Fałszował umowy

Czwartek, 25 lutego 2021, 6:30
Autor: red
REGION, Unisław Śląski: Fałszował umowy
Fot. KMP Wałbrzych
27 zarzutów usłyszał już 27–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Podejrzany fałszował umowy kupna–sprzedaży samochodów, aby uniknąć opłat celno–skarbowych.

Dochodzenie prowadzone przez boguszowskich policjantów będzie miało swój finał w sądzie. Na ławie oskarżonych zasiądzie 27-letni mieszkaniec Unisławia Śląskiego. Mężczyzna, który na co dzień zajmuje się handlem samochodami, odpowie za wykorzystywanie sfałszowanych umów. Podejrzany został zatrzymany w miniony piątek przed południem w miejscu zamieszkania. Mundurowi zabezpieczyli segregator z blisko 150 tego typu dokumentami. Podejrzany wykorzystywał dane personalne innych osób i podpisywał się w ich imieniu na umowach kupna-sprzedaży samochodów. Wszystko po to, aby samemu uniknąć opłat celnych, bądź skarbowych.

W toku wykonanych czynności procesowych mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów. Usłyszał już 27 zarzutów fałszowania dokumentów i używania ich jako autentyczne. Niewykluczone, że odpowie za kolejne tego typu czyny czyny, co wykażą dalsze czynności procesowe. 27-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5. W związku z tym zdarzeniem apelujemy do wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego o to, aby nie chronili swoje dane osobowe i nie przekazywali ich osobom nieuprawnionym, gdyż mogą one później zostać wykorzystane do procederu przestępczego.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
3
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group