Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1673
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Faurecia i Team Tatuśko na prowadzeniu

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 7 stycznia 2012, 14:39
Aktualizacja: 23:34
Autor: PAW
Fot. PAW
Za nami10 seria meczów wałbrzyskiej ligi halowej Ronal Cup.

WYNIKI X KOLEJKI:

Grupa A:

PIASKOWA GÓRA – CASTORAMA 5:4 (ADAM WALKOSZ-BERDA 1, MARCIN KOIS 1, ADRIAN MAISZEWSKI 2, ADAM FOŁTA 1 - MARIUSZ KULA 1, PIOTR SMOCZYK 3)

FAURECIA – SPARTAN 3:0 - walkower

JÓSKOWSK BOYS – TESCO 1:8 (MATEUSZ BYLICKI 1 - ŁUKASZ KALKA 2,
DAMIAN CHAJEWSKI 4, MICHAŁ ŁASKI 1, PRZEMYSŁAW KASZUBA 1)

POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE – WAGON SOBIĘCIN 11:3 (DOMINIK DUDEK 1, PIOTR KAŁOŃ 3, DAMIAN CHYCIŃSKI 3, KAMIL DRĄG 4 - SŁAWOMIR OMIETAŃSKI 2, MARCIN MORDAL 1)

TABELA:

1. FAURECIA 25 PKT 50:23
2. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 23 PKT 79:22
3. TESCO 22 PKT 95:35
4. CASTORAMA 15 PKT 63:51
5. EL-MIX KOMBATANTÓW 12 PKT 22:34
6. PIASKOWA GÓRA 10 PKT 37:42
7. SPARTAN 7 PKT 29:50
8. JÓSKOWSKI BOYS 2 PKT 28:63
9. WAGON SOBIĘCIN 1 PKT 19:73

PIŁKARZ KOLEJKI: ADRIAN MALISZEWSKI – PIASKOWA GÓRA

BRAMKARZ KOLEJKI: ROBERT JASIŃSKI – PIASKOWA GÓRA

KRÓL STRZELCÓW:

20 – MARIUSZ KULA
18 – DANIAM CHAJEWSKI
17 – PIOTR KAŁOŃ
16 – PRZEMYSŁAW POLAK
15 – TOMASZ CZECHURA

GRUPA B:

TEAM TATUŚKO – NSK 16:3 (MARIUSZ TATUŚKO 14, MARCIN MORAWSKI 2 - KAMIL LISOWSKI 1, ANDRZEJ KULASIK 1, ARTUR BOROWIAK 1)

alejazz.pl – TRANS TATRA 2:1 (DAWID GOŁEK 2 - BŁAŻEJ GROMNIAK 1)

ARTEKO – TORBUS TEAM 5:4 (JAROSŁAW PIĄTEK 1, PAWEŁ TOBIASZ 3,
ARTUR SŁAPEK 1 - TOMASZ RADOŃ 1, KACPER NIEMCZYK 1, OKTAWIAN LUCIŃSKI 2)

BSS – oczydolnegoslaska 8:1 (BARTŁOMIEJ KULIK 5, ROBERT KOŹLAK 2, ADAM MUCHA 1 - KRYSTIAN ŻYGADŁO 1)

TABELA:

1. TEAM TATUŚKO 23 PKT 64:21
2. ARTEKO 20 PKT 48:26
3. TRANS TATRA 16 PKT 42:24
4. BSS 16 PKT 43:34
5. TORBUS TEAM 10 PKT 42:38
6. alejazz.pl 10 PKT 40:41
7. oczydolnegoslaska 10 PKT 26:46
8. TELEFONY U KALIEGO 7 PKT 39:51
9. NSK 1 PKT 32:91

PIŁKARZ KOLEJKI - DAWID GOŁEK – alejazz.pl

BRAMKARZ KOLEJKI - PATRYK PERLAK – ARTEKO

KRÓL STRZELCÓW:

30 – MARIUSZ TATUŚKO
18 – OKTAWIAN LUCIŃSKI, PAWEŁ TOBIASZ
17 – BARTŁOMIEJ KULIK
11 – MARIUSZ KALINOWSKI, JAROSŁAW WASZAK, RAFAŁ LIPIŃSKI, DAWID GOŁEK, MARCIN MORAWSKI

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group