Czwartek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 4577
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stary Julianów: Festyn charytatywny

Wtorek, 15 czerwca 2021, 8:22
Autor: red
REGION, Stary Julianów: Festyn charytatywny
Fot. organizatorzy
Już w sobotę 19 czerwca na boisku w Starym Julianowie, odbędzie się festyn charytatywny dla podopiecznej fundacji Serce dla Maluszka – Antoniny Murczak.

Gwiazdami wydarzenia będą Artur Pawłowski, Rajdowe Dziećmorowice, Rajdowy Julianów i inni. Oficjalne powitanie gości i rozpoczęcie festynu rozpocznie się o godzinie 11:00. Tego dnia nie zabraknie licytacji!

W ciągu trwania festynu uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w zabawie fantowej. Przed godziną 21:00 odbędzie się losowanie nagrody głównej.

Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje dodatkowe: przejażdżki konne, pokazy motoryzacyjne, animatorzy, pokazy straży pożarnej, zamki dmuchane, konkursy i wiele innych!

Na głodnych i spragnionych będą czekały: kiełbasa z grilla, frytki, żurek w chlebku, domowe ciasta, popcorn, wata cukrowa, napoje, kawa, herbata, lemoniada i wiele innych.

Cały dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na operacje Antosi w European Paley Institute.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy oraz sponsorzy : Marzena Figlak, Martyna Murczak, Stop serwis Paweł Figlak, Gmina Walim, Tartak Stary Julianów, ZamaBud, Maciejowa Spiżarnia, Piekarnia Maciąg, TYM-BUD Usługi Budowlane, Stadnina koni Zielone Wzgórza oraz mieszkańcy Starego Julianowa.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group