Środa, 22 lipca
19°C Wałbrzych
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kolejny pożar w regionie, tym razem lokalu gastronomicznego Aktualności Chciały poćwiczyć z trenerem personalnym, straciły w sumie blisko 2 miliony złotych! Aktualności Wichura zatrzymała pociąg Aktualności Region już zalany i to jak. Coraz więcej strat! Tragedie i dramaty Śmiertelne potrącenie na przyszpitalnym parkingu Aktualności Pożar na A4. Przejazd całkowicie zablokowany Tragedie i dramaty Zadźgał własną siostrę i ciężko ranił matkę. Usłyszał już zarzuty Tragedie i dramaty Dramatyczny wypadek z udziałem młodego sportowca! Aktualności Otwarto rozbudowaną część Zakładu Endoskopii Zabiegowej Piłka nożna Podgórze Wałbrzych oficjalnie z awansem
reklamy

Festyn pełen wrażeń

Audio

Czytaj na głos

Autor: Red 1 min czytania

W sobotę 15 października 2022 roku za byłym hotelem Sudety w dzielnicy Stary Zdrój odbędzie się Festyn Rodzinny z pojazdami specjalistycznymi. Oprócz tradycyjnych wozów policyjnych czy strażackich, będzie można zobaczyć pojazdy sportowe, w tym atrakcję główną – wyścigowe BMW E36 M3 Mistrza Polski Bartłomieja Madziary.

Atrakcji czeka moc, nie tylko starszych, ale również tych najmłodszych, gdyż swoje stoiska przygotują Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka pod Atlantami czy Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Pojawić się mają również żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Będzie również radny Piotr Kwiatkowski, który poczęstuje dzieci watą cukrową. Jednak z pewnością to, co będzie przyciągać największą uwagę publiczności, to sportowe BMW E36 M3 Mistrza Polski Bartłomieja Madziary. To jeszcze nie koniec niespodzianek. Swoje specjalistyczne pojazdy zaprezentują ponadto: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Wodociągi, MZUK czy GOPR. Nie zabraknie tego, co na festynach najważniejsze, czyli dobrej zabawy, muzyki i dmuchanych zamków. - Zapraszam wszystkich serdecznie na jesienny festyn rodzinny pełen atrakcji, w dzielnicy Stary Zdrój. Oprócz gier i zabaw będzie można zobaczyć ciekawe pojazdy i porozmawiać z osobami, które na co dzień posługują się nimi zarówno w pracy czy spełniając swoje pasje – mówi radny Anatol Szpur, organizator imprezy, a zarazem przewodniczący Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój". - Mam nadzieję, że najmłodszym, oprócz pojazdów służb, spodobają się pojazdy sportowe takie jak Mistrza Polski Bartłomieja Madziary - dodaje radny. Start imprezy w sobotę 15 października o godzinie 13:00 za byłym hotelem Sudety w dzielnicy Stary Zdrój. Nie może Was tam zabraknąć. Na imprezę zapraszają również członkowie Rady Wspólnoty Samorządowej "Stary Zdrój", a także wolontariusze Ludzie Dobrej Woli „Pomocna Dłoń".

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka