Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3045
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Festyn Straży Miejskiej

Niedziela, 21 sierpnia 2016, 9:26
Aktualizacja: 11:41
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Festyn Straży Miejskiej
Fot. Robert Bajek
Wczoraj na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Wałbrzychu odbył się II Sabacik Straży Miejskiej Wałbrzycha. Hasło przewodnie imprezy brzmiało: „W zdrowym ciele, zdrowy duch!”.

- Bardzo chciałbym, aby ta tradycja poznawania Straży Miejskiej od tej prawdziwej, lepszej strony - nie jako tych, którzy czasami muszą dać mandat, ale jako tych, którzy chronią nasze miasto, a przede wszystkim mieszkańców, dbają o czystość, dbają o to, aby nasze wspólne dobro było szanowane - aby ta tradycja dobrych kontaktów była kontynuowana. Bardzo się cieszę z tego pomysłu - powiedział Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.

Zorganizowany w ramach "Imienin Straży Miejskiej" festyn rekreacyjno-sportowy dla wałbrzyskich dzieci i młodzieży obfitował w wiele atrakcji: były gry i zabawy sportowe, dmuchańce, przejażdżki rowerowe i konne, pokazy motocyklowe, prezentacje militariów, różnego rodzaju konkursy plastyczne i sportowe z atrakcyjnymi nagrodami, malowanie twarzy, przejażdżki quadem GOPR różnego rodzaju ciasta, napoje i kiełbaski z grilla. W ramach imprezy odbył się także mecz piłki nożnej dzieci kontra strażnicy, oraz rozgrywki koszykarskie. Nie zabrakło też oczywiście Inspektora Kruka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Sabaciku Straży Miejskiej Wałbrzycha.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group