Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3791
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał Dni Wałbrzycha z fajerwerkami

Poniedziałek, 6 września 2010, 12:03
Aktualizacja: Wtorek, 7 września 2010, 13:09
Autor: DK
Wałbrzych: Finał Dni Wałbrzycha z fajerwerkami
Zespół Raz Dwa Trzy to jedna z gwiazd Dni Wałbrzycha
Fot. Krzysztof Żarkowski
Kilkuminutowy pokaz pirotechniczny zakończył tegoroczne święto miasta. Pomimo zimna i późnej pory, widzów nie brakowało.

Niedzielny program obfitował w wyjątkowo dużą ilość atrakcji - prowadzący dawali z siebie wszystko, rozdając ze sceny upominki, a organizatorzy, w towarzystwie innych vipów , podobnie jak w zeszłym roku, stawali wraz z dziecięcymi drużynami do zawodów.

- Dni Wałbrzycha są przedłużeniem wakacji - przekonywał ze sceny prezydent Piotr Kruczkowski, dziękując tym, którzy postanowili wziąć w nich udział.
– Myślę, że gdyby nie pogoda, bawiłoby się tu z nami znacznie więcej wałbrzyszan, bo kto się spodziewał, że na początku września będzie tak zimno? - pyta retorycznie Anna Wiśniewska.

Chłodu z pewnością jednak nie czuli strong mani, którzy dwukrotnie tego dnia prężyli muskuły przed publicznością, ani aktorzy Teatru Tańca Dawka Energii, na których występ specjalnie przyjechała ekipa telewizji TVN. Po nich, przyszedł czas na śliczne i energiczne dziewczyny z formacji tanecznej Fresh Crew i grupę Evelele.

Na koniec pełnego rozrywek weekendu, publiczność przywitał zespół Raz Dwa Trzy - obecny na polskiej scenie muzycznej od 1990 roku, dając spokojny, liryczny koncert, który zamknął tegoroczne Dni Wałbrzycha.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group