Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 7938
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Finał jakich mało

Piątek, 8 października 2021, 6:43
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Finał jakich mało
Fot. organizatorzy
Takiego finału konkursu „Wałbrzych ma Talent” jeszcze nie było. W niedzielę na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni zaprezentuje się ponad dwudziestu utalentowanych mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej. To finaliści dwóch edycji konkursu. Uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych. To jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu!

Trzy castingi wyłoniły grupę dwudziestu czterech finalistów konkursu „Wałbrzych ma Talent”. To ich zobaczymy w czasie niedzielnego finału, który o godzinie siedemnastej rozpocznie się na scenie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni.

– W ubiegłym roku zorganizowaliśmy casting. Z powodu pandemii nie udało się jednak zorganizować finału. Stąd w tym roku finał połączony – mówi Jurand Wójcik z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych – ufundowaną przez prezydenta Wałbrzycha, Romana Szełemeja. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, nagranie i produkcja singla do tekstu i muzyki Juranda Wójcika, uczestnika drugiej edycji The Voice of Poland i promocja w Panoramie Wałbrzyskiej. W kategorii dziecięcej, do 12 lat przygotowano nagrody rzeczowe.

– Większość finalistów to wokaliści. Poza tym mamy tancerzy, aktorów, tancerzy pole dance i beatboxera – dodaje Jurand Wójcik.

Każdy z uczestników ma pięć minut, aby zaprezentować się na scenie. Ich występy oceni jury w składzie: Maja Ludwiczak, muzyk i wokalistka, Ewelina Pochel, choreograf, instruktor tańca, wokalistka, Joanna Kakuba, kierownik impresariatu WOK, Jurand Wójcik, muzyk, finalista Voice of Poland oraz przedstawiciele mediów Barbara Szeligowska z Radia Wrocław oraz Przemek Tokarski z Telewizji Wałbrzych, producent filmowy i dj.

Finał rozpocznie się w niedzielę o godzinie siedemnastej. Wstęp na pokaz jest darmowy. Publiczność mile widziana. Finał uświetni występ zwycięzcy poprzednich edycji konkursu. Na scenie pojawi się Angelo Ciureja, romski artysta z zespołem Romano Drom.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group